אודותנו

טקס סיום של מחזור ההכשרה הראשון של האיגוד המקצועי

article 1

,בנוכחות עשרות חברי האיגוד המקצועי נערך טקס הסיום של המחזור הראשון של מערך ההכשרה. בטקס נשאו דברים פרופ' אליעזר יפה, מייסד האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית וממקימי בית הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית בירושלים.

בדברי הברכה שלו, פרופ' יפה ציין את הגשמת השאיפה להפוך את העיסוק בגיוס ופיתוח משאבים למקצוע. פרופ' יפה בירך את הבוגרים הראשונים של מערך ההכשרה ואיחל להרחבת מערך ההכשרה והסמכה מקצועית.

ג'ו בראון, יו"ר ועדת ההסמכה של האיגוד המקצועי התייחס בדבריו למאמץ שהושקע בהקמת מערך ההכשרה ולציפיות הגבוהות ביצירת קדר שמדבר בשפה מקצועית אחידה.

נציג הבוגרים, יוסי קובלסקי ציין ודבריו את התרומה המשמעותית של ההכשרה לגיבוש זהות מקצועית של מגייסים ומפתחי המשאבים בישראל. יוסי הזכיר בדבריו משפטים והגיגים המיוחסים לכל אחד מבוגרי ההכשרה.

 דר' יגאל בן-שלום, מנכ"ל הביטוח הלאומי בעבר ויו"ר מנהיגות אזרחית שיתף את משתתפי הטקס  במהות הדיונים של ועדת פריש הדנה בעידוד הפילנתרופיה בישראל. ועדת פריש הנה ועדת משותפת למשרד ראש הממשלה, למגזה העסקי ולארגוני החברה האזרחית אשר גיבשה שורה של המלצות לשר האוצר בנושא עידוד הנתוניה והגברת ההתנדבות בחברה הישראלית.

בהמשך, שי בן מרדכי, יו"ר האיגוד המקצועי העניק הוקרה לפרופ' אליעזר יפה המלווה את פעילות האיגוד מיום היווסדו ולמלכה א-דור, אחראית על ועדת הארגון של האיגוד ופועלת רבות בקידום מטרות העמותה.

וידי אביב, נציגת מכון מגיד מייסודה של האוניברסיטה העברית ציינה בדבריה את החשיבות שיש לייחס לעובדה כי נוצר לראשונה מערך הכשרה ששמה לו כמטרה להפוך עיסוק למקצוע. וידי שיבחה את הרמה המקצועית והכובדת של ניהול ההכשרה המעיד על רצינות היוזמים. הקורס התנהל ברמה הגבוהה ביותר לדבריה.

בסיום הברכות בוגרי מערך ההכשרה קיבלו תעודות גמר ההכשרה ותעודת הסמכה מטעם האיגוד המקצועי. העניקו את התעודות : שי בן מרדכי - יו"ר האיגוד המקצועי, אהרון מור - נציג הועדה האקדמית של האיגוד המקצועי, ג'ו בראון - יו"ר ועדת ההסמכה, זאב פרץ - מנכ"ל חברת ערך נוסף ו מנהל מערך ההכשרה ו-וידי אביב- אחראית על השתלמויות חוץ של  מכון מגיד.

 בדברי הסיכום, זאב פרץ - מנכ"ל ערך נוסף ואחראי מקצועי על מערך ההכשרה הודה לעמיתים על החוייה האישית שהוא עצמו עבר בניהול הקורס המקצועי. זאב פרץ שיבח את משתתפי ההכשרה והודה לכל אחד על תרומתו ועל ייחודיותו.

האירוע הונעם בקטעי נגינה של רוני כהן (צ'לו) ועדי מאור (גיטרה).

 

חדשות אחרונות

 • ברכות לבביות

  ברכות לבביות לחברינו אהרון מור, יו"ר הועדה האקדמית של האיגוד, על קבלת תואר דוקטור. נושא הדוקטורט של אהרון : "השבת הרכוש היהודי מתקופת השואה מאז נפילת חומת ברלין ועד ימינו". המחקר מתמקד במל"כרים וארגונים העוסקים בנושא.

   
 • הצטרפו לאיגוד המקצועי של מפתחי משאבים בישראל

  האיגוד המקצועי הנה ההתאגדות היחידה הדואגת לעוסקים בתחום גיוס ופיתוח משאבים בישראל ושואפת להפוך את העיסוק למקצוע מוכר ומכובד.

  קרא עוד...  
 • מדוע האיגוד המקצועי למפתחי משאבים בישראל

  התאגדות מקצועית של גייסי כספים בישראל פועלת כמוקד המעניק עוגן ערכי ומקצועי לעוסקים באמצעות הגנה, מחקר, חינוך, הכשרה והסמכה. ההתאגדות המקצועית של גייסי כספים בישראל מטמיע נורמות מקצועיות ופועלת לשקיפות ולהתמקצעות של העשייה הפילנתרופית ובכך יוצרת תשתית ראויה מבחינה ערכית ומוסרית ומגבירה את אמון הציבור כתנאי הכרחי לקיום חברה סולידרית ומעורבת.

  קרא עוד...

תפריט

EFA

הרשמה לניוזלטר

הרשם כדי להיות בקשר איתנו