הצעות עבודה

הקרן הישראלית למען יוניסף מחפשת גייס כספים

31/1/2017

אתגר והזדמנות

1. רקע כללי 

יוניסף הוקם בשנת 1946, על מנת לסייע בטיפול בכל הצרכים הדחופים באותם הימים לילדים לאחר סיום מלחמת העולם השנייה והשפעותיה על אירופה והעולם כולו. 

כיום, יוניסף הוא הארגון העולמי המוביל למען ילדים. הארגון פועל ב-155 מדינות ואיזורים ברחבי העולם במטרה להגן ולשפר את חייהם של ילדים. יוניסף תומך בילדים בתחומי הבריאות, התזונה, מבטיח גישה למים נקיים ושומר על היגיינה וסניטציה. בנוסף, הארגון מקדם חינוך בסיסי איכותי ומגן על ילדים מסכנות כגון אלימות, ניצול לסוגיו ומחלות שונות ובהן צהבת, איידס ומלריה. כמו כן, הוא ספק החיסונים הגדול במדינות מפותחות בכל העולם. הארגון מוביל זה שישה עשורים בכל הקשור לסיוע ותגובה במקרי חירום ואלימות והן כתגובה לאסונות טבע. 
יוניסף נתמך וממומן במלואו על ידי תרומות של אנשים פרטיים, של חברות עסקיות, קרנות פילנתרופיות וממשלות. כל התרומות מושקעות באתגרים איתם הוא מתמודד ומספק מזור בשגרהה ובחירום. החל משנת 1990, עת פורסמה האמנה הבינלאומית לזכויות הילד של האו"ם היא הפכה להיות הכלי המרכזי, הפרקטי, אשר מעניקה עוגן מוסרי לעשייה והביצוע של ארגון יוניסף ברחבי העולם למען ילדים. 

2. הקרן הישראלית למען יוניסף 
הקרן הישראלית למען יוניסף הוקמה בשנת 2009 ומאז הפכה להיות הגוף המוכר והמייצג את נושא זכויות הילד וארגון יוניסף העולמי בישראל. הקרן הישראלית היא אחת מתוך 34 קרנותת עולמיות הפועלות במתכונת של וועד מקומי למען Israeli National Committees for UNICEF. אלה הן עמותות מקומיות אשר הוקמו במדינות מפותחות ומתועשות ויש להן תפקיד מרכזי וחשוב על מנת לתמוך בתכניות העבודה של הארגון ברחבי העולם במדינות מתפתחות. 
כמו כן, הקרן הישראלית למען יוניסף, מקדמת את נושא זכויות הילד ברמה המקומית ובמטרתה ליצור שיתופי פעולה שונים הן מול תאגידים והן מול שותפים בחברה האזרחית. 
צוות העובדים ביוניסף בישראל הוא קטן וצנוע אך בעל אופי יזמי ותכניות צמיחה אגרסיביות בתקופה הקרובה. בימים אלה, כחלק מיישום תכנית אסטרטגית רב שנתית חדשה הכוללת יעדיםם ותכניות שאפתניות לצמיחה, אחד הצרכים הדחופים והמיידים שלנו הוא לצרף לצוות שלנו איש/ אשת גיוס משאבים חזק/ה ומצליח/ה. 

3. גיוס משאבים: תיאור תפקיד 
התפקיד כולל עבודה צמודה עם מנכ"לית הקרן הישראלית למען יוניסף בייעוץ ובניית מהלכים לבניית שותפויות יחד עם בעלי תפקידים שונים. גייס /ת הכספים יביא עימו מנהיגות ויכולות עלל מנת להוציא את המיטב ולייצר הכנסות ותרומות מהמגזר הפרטי הן מול חברות עסקיות והן מול תורמים פרטיים. 

• ייצור ההכנסות יהיה ברובו באמצעות גיוס תרומות מתאגידים וחברות על ידי יצירת שותפויות אסטרטגיות ארוכות טווח עם גורמים עסקיים שונים ותורמים פרטיים בסכומים גבוהים. 
• תמיכה בפיתוח והטמעה של אסטרטגיה הארגון בתחום גיוס התרומות. 
• מעקב על הליך ההתקדמות והטמעת תכניות גיוס התרומות של הקרן הישראלית למען יוניסף. התכנית תכלול יעדים, מדדי בחינה, דו"חות ביצוע ועוד כלים העשויים להשפיע על הליך גיוסס התרומות בארגון. 
• חיזוק והעצמה של תרבות יזמית, חדשנית, שקופה ומוכוונות תוצאות בתחום גיוס התרומות בארגון ומחויבות למטרת העל לקידום זכויות וצרכים בסיסיים בקרב ילדי העולם. 
• יחד עם מנכ"לית הקרן הישראלית למען יוניסף, ייבנה מנהל גיוס המשאבים סדרי עדיפויות ומדיניות תקציבית וביצועית יעילה שמטרתה עמידה ביעדי גיוס המשאבים וההכנסות של הארגוןן באמצעות תכנית גיוס הכספים הנוכחית והתכניות העתידיות. 

כישורים נדרשים: 
הקרן הישראלית למען יוניסף מחפשת איש פיתוח משאבים מתחום השיווק, פיתוח עסקי בעל יכולת מוכחת בגיוס תרומות ועמידה ביעדים בתחום זה. התפקיד דורש ממפתח/ת המשאבים אתת התכונות הבאות: התמדה, דיפלומטיות, יצירתיות, תקשורת בינאישית מצוינת ויכולות ניהול משא ומתן. 
המועמד המיועד צריך להיות בעל שילוב של הדרישות והכישורים הבאים: 
• יכולת מנהיגות מוכחת ליצור חזון ולהוציאו לפועל. 
• נסיון עבודה מוכח בצוות מקצועי ומחויב. 
• תשוקה לתפקיד וליעדי הליבה של ארגון יוניסף בארץ ובעולם. 
• להוכיח יכולת מקצועית ומשמעת להטמיע ולבצע תכניות אסטרטגיות בארגון. 
• נסיון מוכח בניהול אסטרטגי וניהול ברמת מכירות, שיווק, פיתוח עסקי ן/או גיוס כספים חיוני: 
- מכוון תוצאות יחד עם יכולות בניית אסטרטגיה. 
- חוזקות בתחום הכספים, ניתוח אנליטי ופתרון בעיות בתחומים שונים תוך יכולת להציג נתונים כלכליים ותוצאות כספיות. 
- שחקן קבוצתי באופיו עם כישורים בינאישיים חזקים. 
- יכולת עבודה תחת לחץ וניהול יעיל של משימות ויעדים תוך תכנון זמן. 
- כישורי תקשורת וניהול משא ומתן חזקים, יכולת לפתח שותפיות וקשרים ברמה גבוהה עם שותפים. 
- רצון ויכולת לסיורים ונסיעות ברחבי הארץ ולעתים גם בחוץ לארץ במידת הצורך. 
- יתרון- נסיון בינלאומי בתחום גיוס הכספים. 
- יתרון- הבנה והיכרות במדיות דיגיטליות ותקשורת חדשה. 
השכלה: 
הכשרה והשכלה אקדמאית רלוונטית נדרשת. 
עברית ואנגלית שוטפת. 

נסיון בעבודה: 
לפחות 7 שנות נסיון בתחומי השיווק/ מכירות/ פיתוח עסקי בחברות עסקיות או בחברות המספקות שירותים לעסקים (עדיפות לחברות גלובאליות). 
או לחילופין, 7 שנות נסיון לפחות במשרה מלאה אשר בתחומי עבודה מול תורמים עסקיים ופרטיים גדולים בתחום גיוס התרומות ופיתוח המשאבים. 
בנוסף, עדיפות בתחום פיתוח שותפויות הן ברמה של ניהול ותחזוקת שותפויות קיימות של הארגון, תוך מחשבה, איתור ובניית מאגר לקוחות/ תורמים פוטנציאליים חדשים. 
יכולת הצגה של הארגון ועשייתו, קיום משא ומתן ויכולת להביא לסיומו בהצלחה. 

משרדי הקרן הישראלית למען יוניסף ממוקמים בקניון ארנה בהרצליה. 

להגשת מועמדות יש לשלוח קורות חיים בעברית ובאנגלית בליווי מכתב מקדים למנכ"לית הקרן הישראלית למען יוניסף, דברה לונדון  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

המודעה מיועדת לגברים ונשים. רק פניות מתאימות תיעננה.

תפריט

EFA

הרשמה לניוזלטר

הרשם כדי להיות בקשר איתנו